Ferdinandovy zahrady:
Bonusy k pořadu

Ještě víc praktických řešení slibuje nová série pořadu Ferdinandovy zahrady z produkce České televize. Letos poprvé navíc s bonusovými materiály přímo od zahradního designéra Ferdinanda Lefflera ke každé epizodě.

Něco navíc ke každé epizodě

Přihlaste se k odběru newsletteru s bonusovými materiály, který přistane ve vaší schránce vždy po odvysílání dílu.

 

Jak to funguje

  • Necháte nám tu na sebe e-mailovou adresu a tím se přihlásíte k odběru.
  • První e-mail od nás dostanete v sobotu 25. 3., kdy má premiéru první epizoda. Tak to bude každou sobotu, až do skončení pořadu.
  • Bonusové materiály čekejte ve své schránce po odvysílání aktuální epizody.
  • Celkem od nás dostanete 9 elektronických psaní – 8 e-mailů s bonusovými materiály a 1 závěrečný souhrnný e-mail s odkazy na všechny předchozí epizody a bonusy. Pro případ, že byste se přidali později.
  • Bonusové materiály posíláme jen v době, kdy se pořad Ferdinandovy zahrady vysílá na České televizi. Tedy do 13. 5. 2023. Po skončení pořadu už nebude možné se k odběru přihlásit.

Průvodce pořadem Ferdinand Leffler

Moje maminka byla učitelka a já se k tomu taky dostávám. Pochopil jsem totiž, že osvětou ovlivním víc zahrad a lidských životů, než bych dokázal jen od „rýsovacího prkna“. Začal jsem s knížkami. Pak přišel pořad Ferdinandovy zahrady. Potěšil mě jejich úspěch a že se lidé díky nim naučili myslet jako zahradní architekti. Ale brzy jsem si uvědomil, že myslet jako architekt nestačí. Potřebujete i postupy, které využíváme. Proto dnes máme tři online kurzy.


Ferdinand je zahradní designér, propagátor zahradní architektury, moderátor a spoluautor TV pořadu Ferdinandovy zahrady.

Řekněte si o bonusy k epizodám

Jak se daří zahradám z předešlých řad

V první a druhé řadě pořadu Ferdinandovy zahrady z dílny České televize se Ferdinand Leffler věnoval fázi projektování a realizace. Jak ale vypadají zahrady s odstupem času, kdy začnou dospívat?