Limitovaná série:
Cappuccino šálek

Doplňte si sbírku Fleřích šálků o tohoto krasavce z limitované série. Jde o pozměněný design oblíbených šálků Žiju ve své zahradě. A stejně jako originál i tenhle je jako stvořený pro upíjení kafíčka doma, v práci i na vaší zahradě. Ale pozor! Máme jich jen 30 ks, proto moc neotálejte.

Šálek důstojný vaší ranní kávy

Říká se, dobrých věcí po málu, a proto máme těchhle limitovaných cappuccino šálků jen 30 ks. Jde o pozměněný design původních šálků, které dobře znáte a máte rádi.

Limitovaný šálek také vyrobili z českého porcelánu ve studiu TyFormy. Uvnitř opět najdete moto „Žiju ve své zahradě“, které jste si, jak Ferdinand doufá, už vzali za své. Samozřejmě nechybí kresba Ferdinanda a jeho psí kamarádky Bertičky od ilustrátorky Báry Zachovalové.

Novinkou je strukturovaný povrch šálku. Ten je příjemný na dotek a obohatí vaše smyslové zážitky o další rozměr, až bude z šálku popíjet ranní kávu ve své zahradě. Limitovaný šálek je lehčí do ruky a má nepatrně tenčí stěny. To nám umožnilo schovat na jeho dno jedno malé překvapení. Chcete vědět jaké? Nezbývá vám než se k němu dopít.

TIP: Limitovaný šálek je stejně velký jako ten původní, takže ideálně doplní vaše stávající šálky od Flery. Dají se spolu také nakombinovat do balíčku jako dárek pro ni a pro něj.

 

Design Ferdinanda Lefflera a Pavly Vachunové

Ilustrace od Báry Zachovalové

Objem šálku: 180 ml

Materiál: Porcelán

Šálek můžete do myčky i mikrovlnné trouby

Vyrobeno v Česku

CENA šálku

490 Kč
vč. DPH

Zahradu svých snů máte na dosah

Čerpejte inspiraci v knihách Ferdinanda Lefflera, na Flera TV nebo v praktických videokurzech, ve kterých vás Ferdinand povede krok za krokem k zahradě, ve které se bude dobře žít.

kurz plánování

ŽIJTE VE SVÉ ZAHRADĚ

Naplánujte si svou zahradu stejně jako víc než 6 000 spokojených studentů před vámi

kurz realizace

CHYTŘE NA REALIZACI

Realizujte zahradu svépomocí, za rozumné peníze a stále s citem pro design

youtube

FLERA TV

YouTube kanál, který nabízí prostor pro inspiraci, praktické rady i odpovědi na vaše dotazy