Limitovaná série:
Cappuccino šálek

Doplňte si sbírku Fleřích šálků o tohoto krasavce z limitované série. Jde o pozměněný design oblíbených šálků Žiju ve své zahradě. A stejně jako originál i tenhle je jako stvořený pro upíjení kafíčka doma, v práci i na vaší zahradě. Ale pozor! Máme jich jen 30 ks, proto moc neotálejte.

Šálek důstojný vaší ranní kávy

Říká se, dobrých věcí po málu, a proto máme těchhle limitovaných cappuccino šálků jen 30 ks. Jde o pozměněný design původních šálků, které dobře znáte a máte rádi.

Limitovaný šálek také vyrobili z českého porcelánu ve studiu TyFormy. Uvnitř opět najdete moto „Žiju ve své zahradě“, které jste si, jak Ferdinand doufá, už vzali za své. Samozřejmě nechybí kresba Ferdinanda a jeho psí kamarádky Bertičky od ilustrátorky Báry Zachovalové.

Novinkou je strukturovaný povrch šálku. Ten je příjemný na dotek a obohatí vaše smyslové zážitky o další rozměr, až bude z šálku popíjet ranní kávu ve své zahradě. Limitovaný šálek je lehčí do ruky a má nepatrně tenčí stěny. To nám umožnilo schovat na jeho dno jedno malé překvapení. Chcete vědět jaké? Nezbývá vám než se k němu dopít.

TIP: Limitovaný šálek je stejně velký jako ten původní, takže ideálně doplní vaše stávající šálky od Flery. Dají se spolu také nakombinovat do balíčku jako dárek pro ni a pro něj.

 

Design Ferdinanda Lefflera a Pavly Vachunové

Ilustrace od Báry Zachovalové

Objem šálku: 180 ml

Materiál: Porcelán

Šálek můžete do myčky i mikrovlnné trouby

Vyrobeno v Česku

CENA šálku

490 Kč
vč. DPH

Zahradu svých snů máte na dosah

Čerpejte inspiraci v knihách Ferdinanda Lefflera, na Flera TV nebo v praktických videokurzech, ve kterých vás Ferdinand povede krok za krokem k zahradě, ve které se bude dobře žít.

kurz plánování

ŽIJTE VE SVÉ ZAHRADĚ

Naplánujte si svou zahradu krok za krokem, úspěšný videokurz má už 3000 spokojených studentů

kurz realizace

CHYTŘE NA REALIZACI

Realizujte zahradu svépomocí, za rozumné peníze a stále s citem pro design

youtube

FLERA TV

YouTube kanál, který nabízí prostor pro inspiraci, praktické rady i odpovědi na vaše dotazy