Nový kurz:
Chytře na realizaci zahrad

Vytvořili jsme na vaše přání nový praktický videokurz. Naši odborníci vám ukáží, jak CHYTŘE NA REALIZACI zahrady, za rozumné peníze a často i vlastníma rukama. Vyvýšené záhony, houpačku, terasu i malý vodní prvek, to všechno a mnohem víc zvládnete realizovat sami. Proměňte svůj sen o zahradě plné zážitků a kouzelných zákoutí v realitu. Vaše plány nesmí skončit v šuplíku.

Budujte svůj zelený ráj vlastníma rukama,
ukážeme jak na to

Nepotřebujete závratný rozpočet, aby se vaše zahradní plány staly skutečností. Prakticky a návodně vám ukážeme, co všechno zvládnete ve své zahradě vybudovat sami. Podívejte se na videonávody, inspirujte se ve fotogalerii, stáhněte si PDF nákresy a pusťte se do realizace. S námi to zvládnete.

Přístup do kurzu máte 3 roky od aktivace.

CENA KURZU

2 190 Kč
vč. DPH

Přejete si kurz věnovat jako dárek? Stačí tuto variantu zaškrtnout během nákupu kurzu a doplnit věnování. Potřebujete platbu převodem nebo na fakturu? Kontaktujte nás na e-mailu info@zijtevesvezahrade.cz.

Na co se můžete v kurzu Chytře na realizaci těšit?

  • S kolegy zahradními architekty, zkušenými realizátory a zahradníky vám ukážeme, že útulná zahrada plná zážitků není nedostupná ani s nízkým rozpočtem.
  • Upřímně vám řekneme, kde a jak můžete podle nás na realizaci prvků v zahradě ušetřit a kde se to naopak nevyplatí.
  • Každý prvek jsme se pokusili vymyslet tak, aby šel snadno realizovat svépomocí, moc nestál a zároveň nic neztratil na své eleganci a praktičnosti.
  • Získáte více než 10 detailních skic technických řešení nejžádanějších zahradních prvků, které pro vás rozkreslil Jirka Stiborek. Jednoduše si je stáhnete z Pomůcek.
  • Praktické videonávody vám poslouží jako skvělá realizační pomůcka.
  • Zahradník a realizátor Miro Chomjak vám vysvětlí jak na zpevněné plochy a obrubníky, ukáže náhrady za ocelovou pásovinu a další praktické fígle přímo z realizace zahrady.
  • Naučíte se pracovat s půdou, aby vaše rostliny prospívaly. Trvalkář Honza Nussbauer ukáže, jak půdu kultivovat, včetně písčité a extrémně jílovité, a taky jak a čím se dá mulčovat.
  • Navštívíme zahradu naší dvorní architektky Katky Svobodové, která ji realizuje sama s manželem. Uvidíme levnější variantu koupacího biotopu, zpevněnou plochu z kamenných odseků a další vychytávky.

Váš průvodce kurzem Ferdinand Leffler

„Dopřejte si v zahradě zážitky, po kterých toužíte. Realizace svépomocí má své obrovské kouzlo a nevidím důvod, proč byste alespoň část své zahrady nemohli vytvořit sami. Existuje řada finančně dostupných řešení a alternativ, aniž byste museli slevit z designu a praktičnosti.“


Ferdinand Leffler
zahradní architekt, moderátor a spoluautor TV pořadu Ferdinandovy zahrady, autor kurzu Žijte ve své zahradě

Co o kurzu říkají absolventi

V kurzu jsem našla spoustu inspirace a návodů, jak v daných podmínkách mohu zahradu postupně vylepšit a zabydlet i s omezeným rozpočtem.
Přiměl mě se nad daným prostorem více zamyslet a hledat výhody tam, kde jsem původně viděla spíše problém.

Dana A.

S kurzem jsem byla spokojená. Každý má možnost si vybrat téma, které ho zajímá a myslím, že návody jsou dostatečně popsány, včetně konkrétních
náčrtů. Velmi se mi líbí Ferdinandovy návrhy a návrhy jeho spolupracovníků a citlivé řešení zahrad.

Alena K.

Máme za sebou největší stavbu zahrady, a to koupací jezero 11 x 4 m. Před kurzem jsem si neuměla představit, že nebudeme mít všude trávník 😅 a teď mi to přijde vlastně strašně logické a praktické, mít ho jen v menší ploše.

Nikča A.

Studovat online je snadné!

2 HODINY VIDEÍ

studujte kdykoliv a kdekoliv, postupujte vlastním tempem

RADY PRO PĚSTOVÁNÍ

připravte správně půdu

MOTIVACE A PODPORA

uzavřená skupina, zeptejte se na cokoliv

10 DETAILNÍCH NÁKRESŮ

praktické skici a návody na realizaci

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

ověřeno 3000 spokojenými studenty kurzu plánování zahrad

Obujte se do svých zahradních projektů

Není pravda, že zábavná a zabydlená zahrada je jen otázkou peněz. Nečekejte na okamžik, až budete mít našetřeno nebo až bude mít čas řemeslník. Pusťte se do realizace sami.

CENA KURZU

2 190 Kč
vč. DPH

Přejete si kurz věnovat jako dárek? Stačí tuto variantu zaškrtnout během nákupu kurzu a doplnit věnování. Potřebujete platbu převodem nebo na fakturu? Kontaktujte nás na e-mailu info@zijtevesvezahrade.cz.

Chcete vědět více?

online kurz

ŽIJTE VE SVÉ ZAHRADĚ

Naplánujte si svou zahradu krok za krokem, úspěšný videokurz má už 3000 spokojených studentů

YouTube

FLERA TV

YouTube kanál, který nabízí prostor pro inspiraci, praktické rady i odpovědi na vaše dotazy

facebook

SLEDUJTE NÁS

Neuniknou vám novinky v kurzech, plánované live streamy ani pravidelné cenné rady