Ukázky z kurzu

Děkujeme za zájem! Tady jsou vaše ukázky z kurzu. Nahlédněte pod pokličku Ferdinandovy kuchařky na vytvoření zahrady, ve které se dobře žije celé rodině a nechte se inspirovat. Uvidíte, jak zábavné a návodné takové tvoření zahrady může být. Ferdinand vás povede krok za krokem k vaší vysněné zahradě.

Kapitola 5 - Zážitkový wishlist

UKÁŽEME VÁM:

 • Jak se rozhodnout mezi bazénem a jezerem
 • Jakou zvolit ideální polohu pro bazén
 • Že můžete užitkovou zahradu zapojit mezi okrasné rostliny
 • Různé typy fitness prvků a jejich umístění

Ohniště, zahradní kuchyň, dětské prvky, sauna nebo třeba skleník. Zahrada nabízí celou řadu nevšedních zážitků. Stačí jen vybrat, které vás zajímají a my vám ukážeme, jak je do zahrady dostat. V úkolech páté kapitoly se navíc nachází kvíz „bazén vs. jezero“, který mnohým kurzistům pomohl při rozhodování, jaké vodní ploše dát v zahradě přednost.

Kapitola 7 - Trvalky

DOZVÍTE SE:

 • Co jsou to trvalky a proč jsou v zahradě důležité
 • Jak mohou trvalky pomoci s rozdělením zón v zahradě
 • Jak přinést pomocí trvalek dynamiku do vašeho konceptu
 • Ukážeme vám unikátní nástroj, který vám usnadní plánování trvalkové výsadby

Součástí tématu trvalek je také konfigurátor trvalkových záhonů. Zadáte si parametry vaší zahrady a automaticky dostanete na výběr ze záhonů, které navrhli naši architekti přesně pro tyto podmínky. Každý záhon má svůj osazovací plán, podle kterého můžete snadno rostliny ve vaší zahradě vysadit. A hlavně – celý záhon můžete na jedno kliknutí i objednat!

Navrhněte si sami zahradu, která má smysl

15 hodin videí

Postupujte vlastním tempem

desítky kombinací trvalek

Vyberete si pro svůj
styl i stanoviště

podpora v uzavřené skupině

Zeptejte se na cokoliv

bonusové materiály

Hotové šablony a praktické
dokumenty

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

možnost vrácení peněz

 • přístup do kurzu máte 3 roky od aktivace
 • studovat můžete začít kdykoliv – videa si spustíte jen ve chvíli, kdy na ně budete mít čas a chuť
 • žádné zbytečné překopávání, s promyšleným konceptem ušetříte energii, čas i peníze
 • v průběhu kurzu vás bude Ferdinand motivovat k dalším krokům úkoly i novými inspiracemi
 • s ostatními studenty můžete diskutovat v uzavřené Facebookové skupině
 • dozvíte se spoustu zajímavých informací, které do teď byly jen know how zahradních architektů

Co o kurzu říkají ostatní?

Moc mě baví, že se na tvorbě zahrady budu kreativně podílet sama. Navrhované trvalkové záhony jsou skvělou inspirací a vlastně takovou jednoduchou kuchařkou, jak na to.

Simona S.

Možnosť reálne počas kurzu projektovať vlastnú záhradu, v skutočných mierkach, s maximálnym dôrazom na skutočné jej vlastnosti, jej DNA, kresliť a učiť sa technikám záhradnej architektúry s Vašou pomocnou rukou. Úžasné, neopakovateľné!

Jana Z.

Postavili jsme nový dům a kolem je zatím jen hlína. Ráda bych měla jasný koncept, jak bude zahrada vypadat, ale nevím, kde začít. Zvažovala jsem oslovit zahradního architekta, ale mám chuť si návrh zahrady zpracovat sama. S tímto kurzem se mi to snad podaří, je pěkně strukturovaný a prakticky zaměřený.

Martina P.

Sama bych se k naplánování zahrady, asi nerozhoupala, takhle je to přesně to co potřebuju, co mě nakoplo a popostrčí dál.

Jana T.

Na kurzu se mi líbí strukturované vedení krok za krokem k utříbení si vlastního stylu, priorit a ujasnění si konceptu zahrady. Videa jsou jasně zpracována, nabízí spoustu příkladů, ale zároveň je zde možnost projevit svou individualitu.

Viola S.

Kurz je naservírování systematické tvorby mé vysněné zahrady, kde už si jen vybírám tohle chci a tohle ne tak, aby vše dávalo smysl a vyhnula jsem se zbytečným začátečnickým chybám, což mi ušetří čas i peníze.

Pavla H.

Možnost se vracet, opravovat, snít a žít zahradou.

Eva K.

Po dlouhém přemýšlení ke konceptu zahrady a pocitu bezradnosti, mám po nyní pocit, že mě povedete a společně si ji vytvoříme (a mohla bych to zvládnout).

Petra L.

Je to perfektní návod pro laiky, jak si svou zahradu do detailu promyslet a naplánovat. Vyžaduje čas a soustředění, výsledek je ale váš! Ani sebelepší zahradní architekt totiž nevidí do vaší hlavy a neumí číst myšlenky. Můžete zhmotnit své představy, protože to vážně dokážete!

Jitka K.