Kniha Live in Your Garden

Tohle nejsou skripta pro budoucí zahradníky. Tohle je kniha, ve které se vám Ferdinand Leffler pokusí poradit, jak můžete přistupovat ke své zahradě. Ke starší, zarostlé, kterou obýváte léta, ale i k té zbrusu nové, kde zatím nevyrostla ani pampeliška.

Kniha „Žijte ve své zahradě“ se v Česku a na Slovensku stala bestsellerem. Vydalo ji známé nakladatelství HOST Brno. Pod názvem „Live in Your Garden“ vyšla také v anglickém jazyce.

Dozvíte se, jak naplánovat zahradu krok za krokem a získáte jedinečný 2D plánovač s technickými detaily.

Budeme vám vyprávět příběhy pěti inspirativních zahrad. Každá je jiná a každá vznikala trochu jinak. Liší se architekturou domu, velikostí pozemku, jeho umístěním či designem samotné zahrady.

Inspirujte se od profesionálů nebo jen tak sněte

Ferdinand Leffler
2018, anglicky, 304 stran, pevná vazba
vydalo nakladatelství HOST

stáhnout PDF ukázku

CENA KNIHY

594 Kč
vč. DPH

Co získáte

  • Kniha přináší svěží pohled na zahradu jako na přátelské místo, kde se vám bude dobře žít a kde budete chtít trávit příjemné chvíle se svými blízkými.
  • Inspirativní přehlídku pečlivě vybraných fotografií špičkových fotografů, kterým se podařilo zachytit nejen ten nejkvalitnější design, ale i podmanivou atmosféru, jemnou krásu a genia loci mnoha kouzelných zahradních zákoutí.
  • Kniha vás provede od prvotních úvah a plánování přes ukázky realizovaných zahrad až k praktickým radám a tipům.
  • Vaším průvodcem na cestě k vysněné zahradě, která vašemu životu dodá nový rozměr, bude uznávaný architekt Ferdinand Leffler.

Autor knihy Ferdinand Leffler

„Zahrady, které vytvářím, mají vždy na prvním místě člověka. Nejprve vidím rodinu, která bude v prostoru žít, a teprve pak strukturu rostlin nebo jednotlivá vegetační patra. Nehledejte u mě realizace, které mají sloužit na odiv okolí a u kterých víc záleží na tom, co si o zahradě budou myslet kolemjdoucí.“


Ferdinand Leffler
zahradní a krajinný architekt, zakladatel ateliéru Flera, moderátor a spoluautor úspěšného TV pořadu Ferdinandovy zahrady

Zahradu svých snů máte na dosah

Čerpejte inspiraci v knihách Ferdinanda Lefflera, na Flera TV nebo v praktických videokurzech, ve kterých vás Ferdinand povede krok za krokem k zahradě, ve které se bude dobře žít.

kurz plánování

ŽIJTE VE SVÉ ZAHRADĚ

Naplánujte si svou zahradu stejně jako víc než 6 000 spokojených studentů před vámi

kurz realizace

CHYTŘE NA REALIZACI

Realizujte zahradu svépomocí, za rozumné peníze a stále s citem pro design

youtube

FLERA TV

YouTube kanál, který nabízí prostor pro inspiraci, praktické rady i odpovědi na vaše dotazy