Chytře na realizaci
zahrad

Vytvořili jsme na vaše přání praktický videokurz. Naši odborníci vám ukáží, jak CHYTŘE NA REALIZACI zahrady, za rozumné peníze a často i vlastníma rukama. Vyvýšené záhony, houpačku, terasu i malý vodní prvek, to všechno a mnohem víc zvládnete realizovat sami. Proměňte svůj sen o zahradě plné zážitků a kouzelných zákoutí v realitu. Vaše plány nesmí skončit v šuplíku.

Budujte svůj zelený ráj vlastníma rukama,
ukážeme jak na to

Nepotřebujete závratný rozpočet, aby se vaše zahradní plány staly skutečností. Prakticky a návodně vám ukážeme, co všechno zvládnete ve své zahradě vybudovat sami. Podívejte se na videonávody, inspirujte se ve fotogalerii, stáhněte si PDF nákresy a pusťte se do realizace. S námi to zvládnete.

Přístup do kurzu máte 3 roky od aktivace.

CENA KURZU

2 190 Kč
vč. DPH

Přejete si kurz věnovat jako dárek? Stačí tuto variantu zaškrtnout během nákupu kurzu a doplnit věnování. Potřebujete platbu převodem nebo na fakturu? Kontaktujte nás na e-mailu info@zijtevesvezahrade.cz.

Na co se můžete v kurzu Chytře na realizaci těšit?

  • S kolegy zahradními architekty, zkušenými realizátory a zahradníky vám ukážeme, že útulná zahrada plná zážitků není nedostupná ani s nízkým rozpočtem.
  • Upřímně vám řekneme, kde a jak můžete podle nás na realizaci prvků v zahradě ušetřit a kde se to naopak nevyplatí.
  • Každý prvek jsme se pokusili vymyslet tak, aby šel snadno realizovat svépomocí, moc nestál a zároveň nic neztratil na své eleganci a praktičnosti.
  • Získáte více než 10 detailních skic technických řešení nejžádanějších zahradních prvků, které pro vás rozkreslil Jirka Stiborek. Jednoduše si je stáhnete z Pomůcek.
  • Praktické videonávody vám poslouží jako skvělá realizační pomůcka.
  • Zahradník a realizátor Miro Chomjak vám vysvětlí jak na zpevněné plochy a obrubníky, ukáže náhrady za ocelovou pásovinu a další praktické fígle přímo z realizace zahrady.
  • Naučíte se pracovat s půdou, aby vaše rostliny prospívaly. Trvalkář Honza Nussbauer ukáže, jak půdu kultivovat, včetně písčité a extrémně jílovité, a taky jak a čím se dá mulčovat.
  • Navštívíme zahradu naší dvorní architektky Katky Svobodové, která ji realizuje sama s manželem. Uvidíme levnější variantu koupacího biotopu, zpevněnou plochu z kamenných odseků a další vychytávky.

Váš průvodce kurzem Ferdinand Leffler

„Dopřejte si v zahradě zážitky, po kterých toužíte. Realizace svépomocí má své obrovské kouzlo a nevidím důvod, proč byste alespoň část své zahrady nemohli vytvořit sami. Existuje řada finančně dostupných řešení a alternativ, aniž byste museli slevit z designu a praktičnosti.“


Ferdinand Leffler
zahradní architekt, moderátor a spoluautor TV pořadu Ferdinandovy zahrady, autor kurzu Žijte ve své zahradě

Co o kurzu říkají absolventi

V kurzu jsem našla spoustu inspirace a návodů, jak v daných podmínkách mohu zahradu postupně vylepšit a zabydlet i s omezeným rozpočtem.
Přiměl mě se nad daným prostorem více zamyslet a hledat výhody tam, kde jsem původně viděla spíše problém.

Dana A.

S kurzem jsem byla spokojená. Každý má možnost si vybrat téma, které ho zajímá a myslím, že návody jsou dostatečně popsány, včetně konkrétních
náčrtů. Velmi se mi líbí Ferdinandovy návrhy a návrhy jeho spolupracovníků a citlivé řešení zahrad.

Alena K.

Máme za sebou největší stavbu zahrady, a to koupací jezero 11 x 4 m. Před kurzem jsem si neuměla představit, že nebudeme mít všude trávník ? a teď mi to přijde vlastně strašně logické a praktické, mít ho jen v menší ploše.

Nikča A.

Studovat online je snadné!

2 HODINY VIDEÍ

studujte kdykoliv a kdekoliv, postupujte vlastním tempem

RADY PRO PĚSTOVÁNÍ

připravte správně půdu

MOTIVACE A PODPORA

uzavřená skupina, zeptejte se na cokoliv

10 DETAILNÍCH NÁKRESŮ

praktické skici a návody na realizaci

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

ověřeno tisícovkou spokojených studentů

Obujte se do svých zahradních projektů

Není pravda, že zábavná a zabydlená zahrada je jen otázkou peněz. Nečekejte na okamžik, až budete mít našetřeno nebo až bude mít čas řemeslník. Pusťte se do realizace sami.

CENA KURZU

2 190 Kč
vč. DPH

Přejete si kurz věnovat jako dárek? Stačí tuto variantu zaškrtnout během nákupu kurzu a doplnit věnování. Potřebujete platbu převodem nebo na fakturu? Kontaktujte nás na e-mailu info@zijtevesvezahrade.cz.

Chcete vědět více?

kurz plánování

ŽIJTE VE SVÉ ZAHRADĚ

Naplánujte si svou zahradu krok za krokem, úspěšný videokurz má už 4 000 spokojených studentů

YouTube

FLERA TV

YouTube kanál, který nabízí prostor pro inspiraci, praktické rady i odpovědi na vaše dotazy

facebook

SLEDUJTE NÁS

Neuniknou vám novinky v kurzech, plánované live streamy ani pravidelné cenné rady