Chytře na realizaci
zahrad

Vytvořili jsme na vaše přání praktický videokurz. Naši odborníci vám ukáží, jak CHYTŘE NA REALIZACI zahrady, za rozumné peníze a často i vlastníma rukama. Vyvýšené záhony, houpačku, terasu i malý vodní prvek, to všechno a mnohem víc zvládnete realizovat sami. Proměňte svůj sen o zahradě plné zážitků a kouzelných zákoutí v realitu. Vaše plány nesmí skončit v šuplíku.

Budujte svůj zelený ráj vlastníma rukama,
ukážeme jak na to

Nepotřebujete závratný rozpočet, aby se vaše zahradní plány staly skutečností. Prakticky a návodně vám ukážeme, co všechno zvládnete ve své zahradě vybudovat sami. Podívejte se na videonávody, inspirujte se ve fotogalerii, stáhněte si PDF nákresy a pusťte se do realizace. S námi to zvládnete.

Přístup do kurzu máte 3 roky od aktivace.

CENA KURZU

2 190 Kč
vč. DPH

Řešení nejpoptávanějších zahradních prvků

Dořešte s kurzem plot, zahradní zídky a cestičky, terasu, dřevník a další nezbytnosti. Pro každý prvek najdete v kurzu video, detailní skicu, podle které můžete rovnou stavět, a fotogalerii pro inspiraci a případné úpravy návrhu.

K čemu vám kurz bude dobrý

  • S kolegy zahradními architekty, zkušenými realizátory a zahradníky vám ukážeme, že útulná zahrada plná zážitků není nedostupná ani s nízkým rozpočtem.
  • Upřímně vám řekneme, kde a jak můžete podle nás na realizaci prvků v zahradě ušetřit a kde se to naopak nevyplatí.
  • Každý prvek jsme se pokusili vymyslet tak, aby šel snadno realizovat svépomocí, moc nestál a zároveň nic neztratil na své eleganci a praktičnosti.
  • Získáte více než 10 detailních skic technických řešení nejžádanějších zahradních prvků, které pro vás rozkreslil Jirka Stiborek. Jednoduše si je stáhnete z Pomůcek.
  • NOVĚ jsou v kurzu 2 bonusové kapitoly, jedna věnovaná zeleným střechám a druhá zakládání trávníku s odborníkem Tomášem Šenou.
  • Praktické videonávody vám poslouží jako skvělá realizační pomůcka.
  • Zahradník a realizátor Miro Chomjak vám vysvětlí jak na zpevněné plochy a obrubníky, ukáže náhrady za ocelovou pásovinu a další praktické fígle přímo z realizace zahrady.
  • Naučíte se pracovat s půdou, aby vaše rostliny prospívaly. Trvalkář Honza Nussbauer ukáže, jak půdu kultivovat, včetně písčité a extrémně jílovité, a taky jak a čím se dá mulčovat.
  • Navštívíme zahradu naší dvorní architektky Katky Svobodové, která ji realizuje sama s manželem. Uvidíme levnější variantu koupacího biotopu, zpevněnou plochu z kamenných odseků a další vychytávky.

Naši experti

Víte, co se stane, když se sejdou zahradní architekti, realizátoři a zahradníci? Vzniknou báječné zahrady, ve kterých se krásně žije. A dva užitečné online kurzy, ve kterých se naučíte zahrady navrhovat a pak si do nich leccos postavit vlastníma rukama. Načerpejte cenné know-how našich lektorů a předních expertů na zahrady.

Odborníci z různých zahradních profesí jsou jako rostliny na záhonu – doplňují se a společně dělají zahradu lepší, krásnější a zelenější. Naučte se to nejdůležitější od lidí, kteří zahrady navrhují, realizují a osazují rostlinami.

Zahradní designér Ferdinand Leffler s vámi projde jeden zahradní prvek pro druhém, ukáže vám jaké možnosti u něj existují a varuje vás před nejčastějšími nedostatky a riziky jednotlivých zpracování a materiálů.

Jirka Stiborek je technický ředitel Flery a první volba, když potřebujeme poradit ohledně materiálů a konstrukčních řešení v zahradě. V kurzu Chytře na realizaci vás naučí postavit dřevník, terasu nebo venkovní kuchyň. Mimo jiné pro vás připravil 10 detailních skic, podle kterých je zvládnete postavit.

Jan Nussbauer

Honza Nussbauer je majitel trvalkové školky Herba Grata. Spolu s architekty Flery připravil víc než 50 osazovacích plánů trvalkových záhonů pro kurz Žijte ve své zahradě, kde si je od něj můžete rovnou objednat. V kurzu Chytře na realizaci pak učí, jak pro trvalky připravit půdu, ve které budou prospívat.

koupací jezero svépomocí

Zahradní projektantka Katka Svobodová na vlastní zahradě experimentuje s nízkonákladovými řešeními a využívá recyklovaný materiál ze staré stodoly. Z realizací svépomocí si odnesla řadu cenných zkušeností, které vám pomohou vyhnout se zbytečným chybám.

Miro Chomjak je přední realizátor, do jehož šikovných rukou jde řada zahrad navržených ateliérem Flera. Z praxe zná dlouhodobé výhody a nevýhody různých technických řešení a srozumitelně je vysvětluje na Flera TV i v kurzu Chytře na realizaci.

Tomáš Šena

Zkušený trávníkář Tomáš Šena vám poví vše o založení a následné péči o trávník, aby i váš zelený koberec byl zdravý a silný jako, ty které zakládá on.

Studovat online je snadné!

#

2 HODINY VIDEÍ

studujte kdykoliv a kdekoliv, postupujte vlastním tempem

#

RADY PRO PĚSTOVÁNÍ

připravte správně půdu

#

MOTIVACE A PODPORA

uzavřená skupina, zeptejte se na cokoliv

#

10 DETAILNÍCH NÁKRESŮ

praktické skici a návody na realizaci

#

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

ověřeno 2 000 spokojených studentů

Co o kurzu říkají absolventi

V kurzu jsem našla spoustu inspirace a návodů, jak v daných podmínkách mohu zahradu postupně vylepšit a zabydlet i s omezeným rozpočtem.
Přiměl mě se nad daným prostorem více zamyslet a hledat výhody tam, kde jsem původně viděla spíše problém.

Dana A.

S kurzem jsem byla spokojená. Každý má možnost si vybrat téma, které ho zajímá a myslím, že návody jsou dostatečně popsány, včetně konkrétních
náčrtů. Velmi se mi líbí Ferdinandovy návrhy a návrhy jeho spolupracovníků a citlivé řešení zahrad.

Alena K.

Máme za sebou největší stavbu zahrady, a to koupací jezero 11 x 4 m. Před kurzem jsem si neuměla představit, že nebudeme mít všude trávník ? a teď mi to přijde vlastně strašně logické a praktické, mít ho jen v menší ploše.

Nikča A.

Obujte se do svých zahradních projektů

Není pravda, že zábavná a zabydlená zahrada je jen otázkou peněz. Nečekejte na okamžik, až budete mít našetřeno nebo až bude mít čas řemeslník. Pusťte se do realizace sami.

CENA KURZU

2 190 Kč
vč. DPH

Přejete si kurz věnovat jako dárek? Stačí tuto variantu zaškrtnout během nákupu kurzu a doplnit věnování.
Plánujete kurz hradit z benefitů od zaměstnavatele? Řekněte si o fakturu na info@zijtevesvezahrade.cz.

Nepřestávejte se učit

Kurz Chytře na realizaci je součástí rodiny knižních bestsellerů a online kurzů zahradního architekta Ferdinanda Lefflera. Dohromady vás naučí zahradu naplánovat, vlastníma rukama zrealizovat a nakonec si na ní vypěstovat vlastní úrodu.

plánujte

ŽIJTE VE SVÉ ZAHRADĚ

Naplánujte si svou zahradu krok za krokem, úspěšný videokurz má už 4 000 spokojených studentů.

realizujte

CHYTŘE NA REALIZACI

Vyrobte si vlastníma rukama vše, co jste si do zahrady zakreslili v plánovacím kurzu.

pěstujte

JEDLÁ ZAHRADA

Pěstujte vlastní zeleninu, ovoce a bylinky podle ověřených postupů profesionálních zahradníků.